تولید چراغ ال ای دی

Show all
تولید چراغ ال ای دی

تولید چراغ ال ای دی

تولید چراغ ال ای دی

تولید چراغ ال ای دی LED در افق لایت در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی و تعیین راهکارها و فرصت های صرفه جویی انرژی و طراحی روشنایی تاسیس گردید. با توجه به آنکه بهترین راهکار در دنیا برای صرفه جویی مصرف برق در بخش روشنایی، جایگزینی لامپهای فوق کم مصرف LED می باشد، این شرکت با هدف تولید چراغ های ال ای دی به صنعت روشنایی کشور و تلاش برای ایجاد تحول در بهره برداری از انرژی برق جهت تحقق بخشیدن به اهداف چشم انداز ۲۰ساله ایران عزیز، یکی از بزرگترین کارخانجات تولید کننده تخصصی انواع چراغ ال ای دی و تولید لامپ LED را راه اندازی نموده است.

شرکت ما با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به تولید چراغ ال ای دی و تولید لامپ های ال ای دی هوشمند نموده که این نوع لامپ ها عملیات خُنک سازی خود را با استفاده از یک تکنولوژی جدید انجام می دهند و همین نکته در طراحی این گونه لامپ ها و تولید چراغ ال ای دی باعث شده که عمر مفید آنها بسیار بالاتر از جنس های مشابه دیگر باشد. تولید چراغ ال ای دی و تعهد به مشتری و نوآوری خلاقانه در طراحی از مزایای است که شرکت ما را از سایر شرکت ها متمایز می نماید.

تولید چراغ ال ای دی افق لایت، بعد از گذشت سال ها از تولید چراغ ال ای دی پنل های سقفی 60×60 که از در وات های 50 و 80 عرضه می شود، تیم طراحی را بران داشت تا برای بهینه کردن این نوع چراغ و استفاده راحت تر از چراغ ال ای دی، این چراغ ها را در قالب بدنه های پلاستیکی از جنس (ABS) و سینی کف از جنس ورق آهنی طراحی و تولید کنند.

لوازم روشنایی افق
× مشاوره با کارشناس