دانلود رزومه شرکت افق

چگونه ما می توانیم به شما کمک کنیم ؟

افق تولید کننده و ارائه دهنده انواع محصولات روشنایی از شما دعوت می کند تا با مشاورین متخصص افق در مباحث تاًمین ، طراحی و جانمایی محصولات روشنایی مشاوره فرمائید .

تاریخچه شرکت :

ژرفانور پویا فعالیت خود را از دهه 50 با تولید و توزیع انواع ترانسفورماتور، مبدل های ولتاژ، سیستم های برق اضطراری، محافظ ولتاژ خانگی و صنعتی، ترانس های اتوماتیک، استابلایزر و UPS شروع کرده و سرانجام برای ارائه خدمات هر چه بیشتر به مشتریان و حضور موثر در بازار برق کشور در سال 1390 به عنوان شرکت به ثبت رسید.
درسال های اخیرشرکت ژرفانور با افزایش توان مدیریتی و تکنولوژی خود محصولات دیگری شامل انواع لامپ های کم مصرف، چراغ های ال ای دی و لامپ های گازی را به تولیدات خود اضافه نموده و در راستای تولید این محصولات، موفق به کسب نشان استاندارد ملی کشور شده است.
این مجموعه افتخار این را دارد که به عنوان اولین تولید و توزیع کننده لامپ های کم مصرف در ایران گامی بلند در جهت حفظ منابع انرژی کشور برداشته است.
بزرگترین هدف شرکت ژرفانور پویا رضایت مندی مصرف کنندگان و مشتری مداری می باشد. لذا برای رسیدن به این مهم همواره تولید و رقابت با محصولات مشابه در عرصه بین المللی را از اهداف خود قرار داده و خدمات پس از فروش که رکن اصلی کیفیت یک شرکت در بازارهای بین المللی است از جمله نقاط قوت شرکت می باشد.
تولیدات شرکت ژرفانور پویا در عرصه محصولات حفاظتی و اضطراری (UPS) با نام تجاری ساکو (SACO) و محصولات روشنایی با نام تجاری افق (OFOGH) در اقصی نقاط ایران و همچنین کشورهای هدف توزیع می گردد.

این مجموعه مفتخر است که به عنوان اولین تولید و توزیع کننده لامپ های کم مصرف در ایران گامی بلند در جهت حفظ منابع انرژی کشور برداشته است.
بزرگترین هدف شرکت ژرفانور پویا رضایت مندی مصرف کنندگان و مشتری مداری می باشد.

لذا برای رسیدن به این مهم همواره تولید و رقابت با محصولات مشابه در عرصه بین المللی را از اهداف خود قرار داده و خدمات پس از فروش که رکن اصلی کیفیت یک شرکت در بازارهای بین المللی است از جمله نقاط قوت شرکت می باشد .

ماموریت ما

  • ساخت روشنایی و لامپ با بهترین مواد مصرفی
  • بالاترین نرخ گارانتی به تمامی مصرف کنندگان عزیز
  • ساخت روشنایی ولامپ با مصرف بسیار پایین و درجه A+
  • ساخت روشنایی و لامپ در طرح ها و رنگ های متنوع در نتیجه انتخاب آسان
  • بکارگیری از دانش بومی و مهندسین با تجربه برای تولید انواع روشنایی و لامپ
  • اخذ و دریافت انواع گواهینامه های بین المللی برای توسعه و استاندار سازی هرچه بیشتر محصولات

خط گارانتی و تولید ما

placeholder

به دنبال یک مشاور برای نورپردازی هستید ؟