دانلود رزومه شرکت افق

چگونه ما می توانیم به شما کمک کنیم ؟

افق تولیدکننده و ارائه دهنده انواع محصولات روشناییاز شما دعوت می کند تا با مشاورین متخصص افق در مباحث تاًمین ، طراحی و جانمایی محصولات روشنایی مشاوره بفرمایید .

تصویر انواع لامپ های کم مصرف افق

تاریخچه شرکت

ژرفانور پویا فعالیت خود را از دهه 50 با تولید و توزیع انواع ترانسفورماتور ، مبدل های ولتاژ ، سیستم برق اضطراری ،محافظ ولتاژ خانگی و صنعتی ، ترانس های اتوماتیک ، استابلایزر و UPS شروع کرده و سرانجام برای ارائه خدمات هرچه بیشتر به مشتریان و حضور موثر در بازار برق کشور در سال 1390 به عنوان شرکت به ثبت رسید .

در سال های اخیر شرکت ژرفانور با افزایش توان مدیریتی و تکنولوژی خود محصولات دیگری شامل انواع لامپ های کم مصرف ، چراغ های ال ای دی و لامپ های گازی را به تولیدات خود اضافه نموده و در راستای تولید این محصولات ، موفق به کسب نشان استاندارد ملی کشور شده است .

این مجموعه افتخار این را دارد که به عنوان اولین تولید کننده و توزیع کننده لامپ ال ای دی در ایران گامی بلند در جهت حفظ منابع انرژی کشور برداشته است .

بزرگترین هدف شرکت ژرفانورپویا رضایتمندی مصرف کنندگان و مشتری مداری می باشد .

لذا برای رسیدن به این مهم همواره تولید و رقابت با محصولات مشابه در عرصه بین المللی را از اهداف خود قرار داده و خدمات پس از فروش که رکن اصلی کیفیت یک شرکت در بازارهای بن المللی است از جمله نقاط قوت شرکت می باشد .

تولیدات شرکت ژرفانورپویا در عرصه محصولات حفاظتی و اضطراری (UPS) با نام تجاری ساکو (SACO) و محصولات روشنایی با نام تجاری افق (OFOGH) در اقصی نقاط ایران و همچنین کشورهای  هدف  توزیع      می گردد.