لامپ ال ای دی LED

Show all
لامپ ال ای دی LED

لامپ ال ای دی LED

لامپ ال ای دی LED 

امروزه لامپ­ های کم مصرف ال ای دی LED حبابی و شمعی از نوع ال ­ای ­دی LED تقریبا به صورت کامل جایگزین لامپ ­های رشته­ ای یا التهابی قدیمی (Incandescent light bulb) شده ­اند. مهم­ترین مزیت لامپ­ های کم مصرف LED بازده بسیار بالای لامپ ال ای دی LED است که موجب تولید گرمای بسیار کمتری نسبت به لامپ­ های رشته ­ای می­ شود، به همین علت بدنه و حباب لامپ ال ای دی LED می ­تواند از جنس مواد پلاستیکی ساخته شود.

شرکت ما با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به تولید چراغ ال ای دی و تولید لامپ ال ای دی LED هوشمند نموده که این نوع لامپ ها عملیات خُنک سازی خود را با استفاده از یک تکنولوژی جدید انجام می دهند و همین نکته در طراحی لامپ ال ای دی LED و تولید چراغ ال ای دی باعث شده که عمر مفید آنها بسیار بالاتر از جنس های مشابه دیگر باشد. تولید لامپ ال ای دی LED و تعهد به مشتری و نوآوری خلاقانه در طراحی از مزایای است که شرکت ما را از سایر شرکت ها متمایز می نماید.

ساخت حباب لامپ ال ای دی LED و پوسته ­ی لامپ ­های LED نیازمند استفاده از ماشین ­آلات دقیق و مجهز به تکنولوژی پیشرفته است، قیمت لامپ ال ای دی نسبت به لامپ های دیگر بالاتر می باشد و ممکن است مشتری به خرید آن تمایل پیدا نکند , اما با توجه به کاهش توان مصرفی و عمر بیشتری که لامپ ال ای دی LED دارد در طی زمان با کاهش هزینه برق خانگی و به خصوص برق تجاری , خرید لامپ ال ای دی صرفه اقتصادی پیدا می کند و در دراز مدت پولی که بابت هزینه خرید انواع لامپ ال ای دی LED پرداخت کرده اید را به جیب شما باز می گرداند.

واحد سنجش نور برای لامپ ال ای دی لومن می باشد . لومن بالاتر نشان از بیشتر بودن نور لامپ دارد. همچنین از پارامتر لومن بر وات به عنوان شاخصه سنجش میزان بهره وری می توان استفاده کرد. برای تامین روشنایی و تنظیم بهتر نور محیط متناسب با موقعیت مکانی و زمانی که در آن قرار داریم , می توانیم ویژگی های متعدد لامپ LED را مدنظر قرار بدهیم تا انتخاب مناسبی داشته باشیم.

لوازم روشنایی افق
× مشاوره با کارشناس