لامپ LED شمعی

Show all
لامپ LED شمعی

لامپ LED شمعی

لامپ LED شمعی

طراحان در تولید لامپ LED شمعی، شکل شعله شمع را تقلید می کنند و این لامپ LED شمعی لامپ‌های کم مصرف هستند که در انواع سر پیچ های  E14 ،E 27 و E10 عرضه می‌شوند که نصب آن‌ها را در اتصالات موجود آسان می‌کند که با ظاهری تزئینی، درجه حرارت و سبک های رنگی متنوع و گزینه های کم نور، برای استفاده در لوستر ها و دیوار کوب ها ایده آل می باشد. همان طور که گفتیم لامپ های شمع به گونه ای طراحی شده اند که شبیه شعله شمع هستند و از این رو نام آن ها به وجود می آید و اغلب در مواقعی که به نوع تزئینی تری از لامپ نیاز است استفاده می شود که بسیاری از چراغ های رومیزی و چراغ‌های دیواری از این لامپ LED شمعی برای تقلید از یک شمع واقعی استفاده می‌کنند و ظاهری قدیمی به چراغ می‌دهند.

از آنجایی که لامپ LED شمعی در انواع یراق آلات استفاده می شوند، سبک ها و پایه های مختلفی در دسترس هستند. آنها معمولاً با سرپیچ های متنوعی نصب می شوند که نوعی اتصال فشاری و چرخشی است که در اکثر لامپ‌ها استفاده می‌شود و انواع دیگر پایه های لامپ LED شمعی به سادگی نسخه های کوچکتری از سرپیچ و کلاهک ها هستند که عمدتاً در لامپ ها و اتصالات کوچکتر استفاده می شوند.

بیشتر لامپ LED شمعی با شکل شعله مانند خود  قابل تشخیص هستند و تفاوت بسیار کمی در ظاهر لامپ ها وجود دارد، اما برخی ممکن است ویژگی های طراحی کمی متفاوت داشته باشند، مانند لامپ LED شمعی نوک تیز یا اشکی که قرار است شبیه سوسو زدن شعله شمع باشد و البته نور، راه حل مناسبی برای همه لامپ LED شمعی استاندارد 35 میلی متری، قطره اشک و لامپ های لاله شکل شما است و آن ها نور زیادی را ارائه می دهند و دارای میانگین عمر بسیار طولانی 15000 ساعت هستند که هزینه های تعمیر و نگهداری و تعویض شما را کاهش می دهد.

لامپ LED شمعی یک این نسخه به روز از لامپ آشنای قدیمی ما بسیار کارآمد است با رتبه انرژی A+، تنها با استفاده از 8 وات با خروجی 806 لومن، جایگزینی ایده آل برای لامپ های رشته ای 60 وات است و می تواند مصرف انرژی شما را کاهش دهد و تا 85 درصد مناسب برای استفاده در محیط‌های خانگی و تجاری، معمولاً در چراغ‌ های رومیزی، چراغ‌ های کنار تخت، آویزهای سقفی، لوسترها و چراغ‌های دیواری یافت می‌شود و فضایی دلپذیر را تولید می کنند.

 

 

لوازم روشنایی افق
× مشاوره با کارشناس