لامپ LED لوستر

Show all
لامپ LED لوستر

لامپ LED لوستر

لامپ LED لوستر

لامپ LED لوستر دارای طراحی زیبا و فناوری پیشرفته است که نورپردازی روشن، جذاب و کارآمد برای منازل و فضاهای تجاری به طور یکسان ارائه می دهند. لوسترهای LED زیبا، بسیار کاربردی و عملاً نیاز به تعمیر و نگهداری ندارند و لامپ LED لوستر تا 50 برابر بیشتر از نورهای رشته ای عمر می کند. با لامپ LED لوستر زرق و برق دار ظاهر سالن پذیرایی خود را به روز کنید و درفضای خود لوستری با سبک مدرن بیافزایید. لامپ LED لوستر برای ورودی های مدرن، اتاق های غذاخوری، آشپزخانه ها یا اتاق های نشیمن عالی است. قبل از خرید، اگر به دنبال یک لوسترلامپ LED  برای اتاق غذاخوری خود هستید، اطمینان حاصل کنید که مقیاس لوستر شما با اندازه میز و ارتفاع سقف شما هماهنگ است. از لامپ LED لوستر افق برای ایجاد نورمناسب برای لوستر خود استفاده کنید.

چه به دنبال یک وسیله روشنایی برای زیبایی نشیمن خود باشید،چه بخواهید نور اتاق ناهارخوری خود را تنظیم کنید، یا لوستری برای اتاق دیگری در خانه خود تهیه کنید، لامپ LED لوسترانتخابی کلاسیک برای ایجاد یک تأثیر بزرگ در نورپردازی است. سبک‌های مدرن، معاصر و امروزی، مجموعه‌ای از طرح‌های ثابت را برای لامپ LED لوستر ارائه می‌دهند. علاوه بر سبک و متریال، فاکتورهای مختلفی برای انتخاب لامپ LED لوستر ایده آل شما وجود دارد که باید در نظر بگیرید، از جمله اندازه، خروجی نور، نوع منبع نور، گزینه های کاهش نور و موارد دیگر. جدای از سبک، سه فاکتور اصلی برای انتخاب لوستر عبارتند از: اندازه/مقیاس، جهت خروجی نور (درخشش در مقابل زرق و برق)، و کنترل (کم شدن).

داشتن یک لامپ LED لوستر خیلی بزرگ یا خیلی کوچک می تواند باعث ایجاد ظاهری نامتناسب در فضای شما شود. همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که نوری که از دستگاه بیرون می‌آید خیره نمی‌شود. هیچ چیز بدتر از این نیست که پشت میز ناهارخوری بنشینید و تابش نور یک لامپ به صورت شما بنشیند. اگر لامپ ها در معرض دید هستند، باید یک دیمر به لوستر خود اضافه کنید تا نور خروجی را کنترل کنید. لوسترها وسایل تزیینی هستند که برای ایجاد سبک و محیط طراحی شده اند، بنابراین انتظار نداشته باشید که لوستر شما منبع نور اصلی اتاق باشد. این یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که می توانید با لوستر انجام دهید. قرار دادن لوستر در مرکز یک اتاق و انتظار اینکه آن اتاق را کاملاً روشن کند، دستورالعملی برای روشنایی خوب نیست. اگر لامپ LED لوستر در معرض دید قرار گیرد، این امر ترکیب می شود، چیزی که در بسیاری از لوسترها مشترک است. لامپ LED لوستر به عنوان منبع نور تکمیلی بهترین عملکرد را دارد و حتی زمانی که در یک طرح نورپردازی لایه ای قرار می گیرند بهتر عمل می کنند. به عنوان مثال، گنجاندن نورپردازی یا دیوارکوب در یک اتاق، راه های بسیار خوبی برای برجسته کردن فضا، برجسته کردن دیوارها، نقاشی ها، گیاهان و کانتر است.

لوازم روشنایی افق
× مشاوره با کارشناس